שאלות ותשובות

לחץ על שורת השאלה לקבלת תשובה

 • שאלה מעולה!! בדיוק משום כך, זאת הסיבה, שאני קודם כל יושבת אתך ועורכת תשאול מדויק ומקיף כדי להבין את יסודות הבעיה לעומק. ולאחר מכן – אני משלבת טכניקות שונות כדי לתקוף את הבעיה מכיוונים שונים

 • שאלה חשובה מאוד!! אני בהחלט מודעת לזה שקיימות שיטות טיפול רבות ושונות. חלקן מתמקדות בסוג טיפול, כלי טיפולי אחד, וחלקן, כמו הטיפול שלי משתמשים ב"כלי עבודה" רבים.
  היתרון העיקרי בטיפול שאני מציעה, זו ההתיחסות הטיפולית לאדם עצמו, ליכולת העצמית של הגוף להבריא. ואני אסביר ברשותך.
  פירוש המילה נטורופתיה = טיפול טבעי.
  הטיפול מתבצע מתוך האמונה שגוף האדם מסוגל לרפא את עצמו. יכולת זו נפגעת עם השנים בגלל צורת החיים שלנו. האוכל הלא בריא שאוכלים וכל מה שעושים מסביב, כמו עבודה בסטרס, חוסר פעילות גופנית, עישון וכאלה. המטרה בטיפול להביא את הגוף לאיזון. הנטורופתיה לא מטפלת בסימפטום בלבד. כלומר, כואב לך הראש, בוא נטפל בכאב הראש, אלא מחפשת למה כואב לך הראש. או לא נטפל בעצירות אלא נבדוק למה זה קורה ונטפל בדיוק במקום הזה.

 • תודה לך על שאלת מיליון הדולר!! אני נשאלת לא פעם למה בעצם לא לקחת תרופות. מי שבסופו של דבר מעדיף לקחת תרופות זה בסדר, זו החלטתו. אני לעולם לא אומר לך לא לקחת תרופות. זה התחום של רופא המשפחה שלך ורופאים אחרים.
  אני אסביר לך בשמחה מה היתרונות בשיטה שלי.
  צמחי מרפא כשמם כן הם מרפאים. יש בהם שפע של חומרים פעילים שבעזרתם הצמחים מסוגלים לאזן את מערכות הגוף השונות, ופעילות הגוף כולו וגם את הנפש.
  את הצמחים אני מתאימה אישית לכל מטופל ומטופל לאחר תשאול מקיף ובדיקת התרופות שהוא לוקח.

 • תודה על השאלה המצוינת, ואני שמחה ששאלת אותה, כי האמת היא שמטופלים רבים מגיעים לטיפול בזמן שהם כבר נוטלים תרופות לאיזון הסוכרת.

  כנטורופתית, אני מציעה טיפול טבעי לחלוטין שעובד מצוין גם בנוכחות התרופות. את נושא הטיפול והמינון התרופתי אני משאירה לשיקולו של הרופא המטפל, ולשם כך אני אצייד אותך בתחילת הטיפול במכתב לרופא, שיתאר את החשיבה הטיפולית שלי ואת הטיפול הטבעי המוצע לך. כך נהיה כולנו עם "יד על הדופק", והרופא המטפל יוכל להתאים את הטיפול הקונבנציונלי לטיפול הטבעי, בהתאם לתוצאות הבדיקות ולהתקדמות בטיפול.

  על פי ניסיוני, עם התקדמות הטיפול הטבעי הולך מינון התרופות ויורד – בהתאם לרמת המחויבות שלך לטיפול ולעומק האחיזה של המחלה בגוף.